E-shop s kvalitní kosmeceutikou na www.pavlinagiesel.wellu.eu

Přístrojová ošetření Radiofrekvenční redukce celulitidy a ochablé pokožky, Vacuslim 48, Laserová lipolýza, Kryolipolýza, Lift stimulační ultrazvuk, Thermo ultra radiofrekvence, IPL (léčba akné a odstranění pigmentových skvrn), Plasma Zan (Neinvazivní blefaroplastika), Přístrojová lymfodrenáž, Katalytická termolipolýza (Termosauna essudativa), Multipolární radiofrekvence, Vysoká frekvence, Elektroporace a Lifting obličeje s aktivací lymfatického systému

Nabízíme neinvazivní, bezbolestná a nechirurgická přístrojová ošetření, která vás efektivně a přirozeně zbaví tukových buněk. Zlepší vzhled strií, povolené kůže, jizev a vrásek. Konečným výsledkem je viditelný úbytek tukové tkáně, vytvarování postavy a omlazení pleti. Účinek těchto metod je rychlý, dlouhodobý a bezpečný.


Vacuslim 48

Relaxační a bezbolestné neinvazivní vakuové ošetření s příjemným pocitem tepla a chladu. Patentovaná účinná látka, která redukuje celulitidu a působí na hlubokou tukovou tkáň.


Ošetření Vacuslim 48 začíná vyšetřením a změřením pokožky a tkání. Poté se požadované oblasti potřou teplým nebo studeným gelem v závislosti na případných problémech klienta s průtokem krve, žilkami a kapilárami.

Účinné látky

 • SymFit - revoluční složka v programech proti celulitidě - snižuje tvorbu a reprodukci tukových buněk (adipogenezi). Snižuje a zabraňuje růstu tukových buněk (lipogeneze). Zvyšuje spalování tuků a čistí organismus. Snižuje viditelné známky celulitidy.
 • L-karnitin - podporuje spalování mastných kyselin, napomáhá transportu tuku do mitochondrií, kde se tuk přeměňuje na energii.
 • Rutinsulfát - je osvědčenou složkou pro redukci celulitidy a pocitu těžkých nohou. Tento biflavonoid zlepšuje periferní prokrvení, zajišťuje přísun živin do tkání a odstraňuje škodlivé látky z tkání.
 • Kofein - silný antioxidant, který odbourává tuk v hlubších vrstvách pokožky a zároveň zlepšuje mikrocirkulaci.
 • Termolát - zrychluje krevní oběh a způsobuje příjemné teplo na těle. Tento pocit tepla může trvat 30 minut až 2 hodiny.
 • Extrakt z divokého kaštanu - extrakt z divokého kaštanu, escin, zmírňuje příznaky unavených a těžkých nohou a snižuje otoky.
 • Extrakt z břečťanu (Hedera Helix) - obsahuje látky, které účinně bojují proti celulitidě a snižují viditelnost pomerančové kůže na pokožce.
 • Extrakt z mořských řas - intenzivně hydratuje a osvěžuje pokožku.
 • Komplex esenciálních olejů - séra používaná k péči o tělo během procedur Vacuslim 48 obsahují komplex esenciálních olejů z citronu, skořice, pomeranče a rozmarýnu a krémy obsahují komplex esenciálních olejů z bergamotu, máty a levandule. Komplex těchto éterických olejů osvěžuje a uvolňuje pokožku a přispívá k jejímu lepšímu vzhledu.

Jak často 6 až 12

Počet aplikací 1x až 2x týdně

Délka aplikace 45 - 60 minut


7 účinků během 1 profesionálního použití!

 • ZHUTŇUJÍCÍ ÚČINEK - rychle rozpouští tukové zásoby a zpomaluje tvorbu nových
 • ZPEVNUJÍCÍ ÚČINEK - zpevňuje a tvaruje postavu, zvyšuje tonus pleti
 • DETOXIKAČNÍ ÚČINEK - čistí lymfatický systém a výrazně snižuje množství toxinů v těle. Dochází k efektu lymfodrenáže
 • ODVODŇOVACÍ ÚČINEK - odstraňuje přebytečnou vodu a odvádí z těla toxiny
 • ANTI-CELLULITIDNÍ ÚČINEK - zvyšuje prokrvení okrajových částech těla, což zajišťuje rychlejší odstranění celulitidy
 • CARBOXY EFEKT - podtlak zvýší přísun kyslíku k buňkám a podpoří hlubší pronikání účinných látek do pokožky
 • TVAROVACÍ ÚČINEK

Kontraindikace

 • Vysoký krevní tlak
 • Diabetes (pro osoby užívající inzulín)
 • Osoby, které v předchozích 6 měsících podstoupily chirurgický zákrok
 • Těhotné ženy
 • Kojící matky
 • Osoby s nádorovým onemocněním
 • Dermatitida
 • Ekzémem
 • Lupénkou
 • Epilepsií
 • Pacienti se závažným onemocněním ledvin a jater

Ošetření se neprovádí pokud je pokožka červená, spálená, opálená nebo pokud je čerstvě depilovaná nebo oholená.
Ošetření trvá 45 - 60 minut a opakuje se ideálně 1-2krát týdně po 6-12 opakováních, ale lze je provádět i samostatně.

 

 

Laserová lipolýza

Nejoblíbenější metoda hubnutí


Co je laserová lipolýza?

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda pocházející ze Spojených států. Používá se k rychlému a účinnému tvarování postavy a redukci tukových buněk. Aktivně zrychluje metabolismus těla a dochází k intenzivní redukci tukových zásob.

Princip laserové lipolýzy je založen na emulgaci tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk opouští buňku dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden do jater ke zpracování a částečně vyloučen močí.

Výsledkem tohoto procesu je zmenšení milionů tukových buněk. Výsledkem je výrazný úbytek centimetrů v problémových partiích, jak bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza je velmi účinná při redukci až odstranění celulitidy.

Pro dosažení maximálního účinku je součástí ošetření aplikace Thermal Contour, která urychluje spalování a zvyšuje účinek laserové lipolýzy o více než 30%. Ošetření Thermal Contour získáte ke každému ošetření laserovou lipolýzou zcela ZDARMA.


Jak často 7 až 10

Počet aplikací 2x až 3x týdně

Délka aplikace 30 minut lipolýzy + 30 minut Thermal Contour

Jak laserová lipolýza funguje?

Červené laserové světlo proniká pokožkou hluboko do vrstev tukových buněk. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáně, cévy ani nervy. Naopak stimuluje mitochondrie k produkci energie, která je následně využita k rozkladu triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Poté se zapojí lymfatický systém vašeho těla, jehož prostřednictvím se zkapalněný tuk dostane do jater. Zde je zpracován a následně vyloučen z těla.


Ošetření je bezbolestné!

Certifikováno

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Ošetření laserovou lipolýzou vám odstraní až 20 centimetrů z pasu, boků, břicha a stehen. Tuk uvolněný z tukových buněk tělo využije jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40 až 60 g tuku, což představuje 1 600 až 2 100 kJ.

Výsledky laserové neinvazivní liposukce se dostavují postupně. Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme podstupovat proceduru 2 - 3krát týdně (celkem 7 - 10 ošetření za jeden měsíc).

Jaká opatření musím dodržovat po zákroku?

 • Po ošetření laserovou lipolýzou je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim. Denně vypijte alespoň 3 litry tekutin.
 • Doporučuje se také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstraňování volných tukových buněk. Doporučujeme 30 minut fyzické kardio aktivity (například rychlá chůze nebo běh) do 12 hodin po ošetření. To zvýší účinek léčby o několik desítek procent.

Často kladené otázky

 1. Mohu absolvovat ošetření LL častěji než 2 až 3krát týdně?
  Ošetření laserovou lipolýzou můžete absolvovat 2-3krát týdně. V případě intenzivního ošetření až 5krát týdně.
 2. Musím při LL dodržovat nějakou speciální dietu?
  Během ošetření laserovou lipolýzou není nutné dodržovat dietu. Pro dosažení maximálních výsledků je však samozřejmě vhodné stravu upravit.

Radiofrekvenční redukce celulitidy a ochablé pokožky

Bezbolestná liposukce


Co je radiofrekvence?

Radiofrekvence je jednou z novějších dermatologických přístrojových metod. Je klasifikována jako vysoko frekvenční terapie, jejíž účinek na ošetřovanou tkáň spočívá v jejím prohřátí.

Teplo vede k tvorbě nového kolagenu v dermis a subcutis ošetřované oblasti. Dochází k vypnutí ochablé kůže, radikální redukci celulitidy a formování postavy.

V dermatologii používáme monopolární, bipolární a multipolární radiofrekvenci podle charakteru elektrod. V naší nabídce najdete výhradně nejvýkonnější multipolární radiofrekvenci.

Ošetření je zcela bezbolestné a bez nutnosti anestezie nebo hospitalizace. Po zákroku vás nečekají žádná fyzická omezení ani vedlejší účinky. Jistě vás potěší, že po radiofrekvenčním ošetření nemusíte nosit žádné kompresivní prádlo. Někteří odborníci doporučují před zákrokem a po něm podstoupit lymfodrenáž.


Počet aplikací 4

Jak často 1x týdně

Délka aplikace 30 až 60 minut

Jak radiofrekvence funguje?

Jedno ošetření trvá přibližně 30 až 60 minut v závislosti na ošetřované oblasti. Pro nastartování přirozeného účinku radiofrekvence se doporučuje absolvovat zpočátku čtyři ošetření s týdenním odstupem.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Klinické testy ukazují, že radiofrekvence dokáže zmenšit obvod stehen až o 7 cm a obvod pasu až o 9 cm. Již po ošetření zaznamenáte výrazné snížení výskytu celulitidy, vyhlazení a vypnutí pokožky.

Radiofrekvence je vhodná také pro vypnutí kůže na zadní straně paží. Tato metoda cíleně tvaruje postavu, odstraňuje celulitidu, zlepšuje pružnost pokožky a celkově omlazuje pokožku. Radiofrekvence je skvělou volbou, pokud chcete odstranit srůsty a jizvy po těhotenství a obezitě nebo zpevnit vnitřní stranu stehen, břicho a paže.

Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme absolvovat ošetření jednou týdně a poté jednou měsíčně pro udržení pružnosti pokožky.

Které oblasti se ošetřují?

Radiofrekvencí ošetřujeme břicho, boky, vnitřní stranu stehen, vnější stranu stehen, paže a hýždě.
Nejvyššího efektu ošetření dosáhneme výběrem jedné oblasti.


Často kladené otázky

 1. Hodně jsem zhubl/a a mám povislou kůži na pažích. Je pro mě toto ošetření vhodné?
  Ano, toto ošetření je pro vás vhodné. Zastavte se prosím na některém z našich pracovišť, abychom vše probrali.
 2. Mám po porodu povolenou kůži na břiše. Je pro mě toto ošetření vhodné?
  Ano, je. Jedinou kontraindikací ošetření je kojení.

Kryolipolýza - zmrazení tukových buněk

Redukce tukových zásob o 25 - 45% po 1 ošetření.


Kryolipolýza - zmrazení tukových buněk je nejúčinnější metodou odstranění podkožního tuku bez mechanického (invazivního) zásahu do těla. Ošetření je neinvazivní a pro tělo zcela přirozené. Ošetření kryolipolýzou představuje pro organismus minimální zátěž. Principem kryolipolýzy je zmrazení tukových buněk a jejich následné odstranění prostřednictvím lymfatického systému. Výzkum prokázal, že podchlazení tkáně vede k vysoce účinné lipolýze - procesu odbourávání tukových zásob. Jedná se o vysoce účinnou, bezpečnou a pro tělo zcela přirozenou proceduru bez vedlejších účinků. Odstraňování tukových zásob probíhá postupně a tělo není téměř vůbec zatěžováno.

Vyzkoušejte tuto nejmodernější metodu hubnutí a zbavte se tukových zásob. Během 1 ošetření se tukové zásoby zmenší o 25 - 45%!


Ošetření 1 partie trvá 45 minut.

Doporučuje se opakovat po 4-6 týdnech

Zmenšení tukových zásob o 25 - 45% po prvním ošetření

Průběh léčby

Na ošetřovanou oblast se umístí bezpečnostní membrána, která chrání povrch kůže před zmrznutím a chlad proniká do hlubokých kožních struktur. Aplikace je založena na výzkumu, podle kterého jsou tukové buňky náchylnější ke zmrazení než jiné buňky. Připevníme aplikační hrot, který se nazývá snímač. Na určenou oblast tukových ložisek se aplikuje vakuové odsávání, po kterém následuje řízené ochlazení. Tukové buňky jsou náchylné k ochlazení díky nasyceným mastným kyselinám. Nedochází tak k poškození okolní tkáně. Ostatní periferní nervy, cévy, melanocyty a další, zůstávají nedotčeny. Během ošetření budete zpočátku pociťovat mírný tlak a lokalizovaný pocit chladu, obojí však po několika minutách odezní a ošetření je příjemné.


Partie vhodné pro aplikaci

Kryolipolýza je vhodná pro všechny části vašeho těla, které lze nasát do aplikační hlavice. Nejčastěji ošetřovanými oblastmi jsou břicho, boky, vnější a vnitřní strana stehen, banány pod hýžděmi, vnitřní strana paží, spodní část zad.

Výsledky ošetření

Výsledky vždy závisí na reakci organismu. Podle klinických studií dochází během 2-4 týdnů ke snížení podkožní tukové tkáně o 25-45%. To zhruba odpovídá zmenšení tukové vrstvy o 1-5 cm. Ošetření se provádí vždy maximálně na 4 oblastech během 1 aplikace. Ošetření 1 partie trvá 45 minut. Ošetření určené oblasti se doporučuje opakovat po 4-6 týdnech.

Ošetření kryolipolýzou je považováno za srovnatelné s klasickou liposukcí. Má však nesporné výhody, neboť nevyžaduje rekonvalescenci, je bezbolestná a jedná se o nechirurgický zásah do organismu.

Nezapomeňte se předem informovat u svého kožního specialisty o kontraindikacích!


Lift stimulační ultrazvuk

Vypíná pleť


Neinvazivní lifting obličeje, krku a dekoltu

Jak vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga a bez jizev?
Díky Lift stimulačnímu ultrazvuku a Thermo ultra radiofrekvenci dosáhneme výrazného liftingového efektu a pokožka je zpevněná zevnitř. Ošetření je vhodné i pro klienty s rozšířenými žilkami.

Působí do nejhlubších vrstev pleti

Vhodné i pro citlivou pokožku

Odstraňuje vrásky

Tvoří nový kolagen

Antiaging

Lift stimulační ultrazvuk účinně bojuje proti známkám stárnutí a projevům zemské přitažlivosti na naší pokožce. Po ošetření pokožka reaguje tvorbou nového kolagenu, díky čemuž se postupně zpevňuje a vypíná. Horní část pokožky zůstává neporušená.

Ošetření trvá 30-90 minut. Konečný výsledek se dostaví během následujících 2-3 měsíců. Výsledek vydrží až několik let.

Ošetření 1 partie trvá 30-90 minut.

Doporučuje se opakovat po 6 měsících

Výsledek vydrží až několik let

Jak to funguje - průběh ošetření?

Thermo ultra radiofrekvence dodává nízkoúrovňové teplo pod povrch kůže a podporuje tak růst nového kolagenu. Certifikovaný terapeut přiloží na kůži hlavici, přes kterou jsou vysílány cílené ultrazvukové pulzy až do hloubky podpůrné tkáně (4,5 mm). Horní části pokožky zůstávají nedotčeny. Pokožka reaguje na energii smrštěním a zároveň se v ní tvoří nový kolagen, díky čemuž je pokožka pevnější a vypnutější.

Výsledky ošetření

 • Po jediném ošetření se v pokožce spustí regenerační proces
 • Zpevnění a vypnutí povadlé kůže se vyvíjí po dobu 2-3 měsíců
 • Aktivuje se tvorba nového kolagenu
 • Odstraňuje vrásky na čele, kolem očí, úst atd.
 • Zvyšuje kontury obou tváří
 • Zlepšuje pružnost a kontury
 • Odstraňuje vrásky na krku a dekoltu
 • Je vhodný pro ženy a muže do 75 let, ale také jako prevence stárnutí pro klientelu starší 30 let

Kontraindikace

 • Srdeční onemocnění, kardiostimulátor
 • Cukrovka
 • Epilepsie a jiná neurologická onemocnění
 • Aktivní infekce
 • Těhotenství
 • Onkologická onemocnění
 • Kovové implantáty v místě aplikace
 • Metabolická onemocnění

LIFT stimulační ultrazvuk nebo Thermo ultra radiofrekvence?

Nevíte pro jaké ošetření neivazivního lifingu se rozhodnout? LIFT stimulační ultrazvuk nebo Thermo ultra radiofrekvence?

Thermo ultra radiofrekvence pozvedne ochablé kontury, vypne drobné vrásky a celkově omladí pleť.

LIFT stimulační ultrazvuk zasahuje do 3 hloubek pleti – 1,5 mm, 3 mm a 4,5 mm. Ošetřením získáte pevnou vypnutou pleť bez vrásek. LIFT stimulační ultrazvuk je určena i pro velmi citlivou pleť a pleť s kuperozou.


Rezervace na telefonu +420 777 805 228 nebo e-mailu cellrenewalclinic@seznam.cz


Často kladené dotazy


Jaká ošetření lze provádět pomocí Thermo ultra radiofrekvence?

Můžeme provádět ošetření obličeje, krku a dekoltu i ošetření těla. Ošetření Thermo ultra radiofrekvencí nelze provádět v blízkosti štítné žlázy a ve vybraných částech obličeje.

Kolikrát se musí ošetření provést?

Ošetření se provádí vždy jednorázově. Ošetření lze opakovat nejdříve za 6 měsíců. Doporučujeme ošetření opakovat po 1 roce. Doporučujeme také kombinaci s Thermo ultra radiofrekvenčním ošetřením.

Pro koho je ošetření určeno?

Pro všechny muže a ženy od 30 do 75 let, které trápí povadající pleť a tvorba vrásek.

Thermo ultra radiofrekvence

Zpevňuje kontury pokožky, odstraňuje ochablost kůže a redukuje vrásky.


Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka v omlazovacích metodách - procedura zvaná Thermo ultra radiofrekvence. Tato nová metoda vznikla ve Spojených státech a nyní si získává velkou oblibu i v Evropě. Thermo ultra radiofrekvence zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu.

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky produkci značného množství nového kolagenu. Vrásky se zjemní a mladistvý vzhled vydrží několik let. Tímto zákrokem dosáhnete během jediného zákroku výsledků, které se vyrovnají několikahodinové náročné plastické operaci s dlouhými měsíci na zotavení.

Neinvazivní

Tvoří nový kolagen

Technologie Thermo ultra radiofrekvence

Naše tvář odráží mnoho příběhů. Zatímco vrásky mohou vypovídat o zkušenostech, povadlé kontury obličeje obvykle svědčí spíše o únavě. Mezi známky stárnutí patří snížená pružnost pokožky způsobená zpomalenou tvorbou kolagenu. Doposud byla jedinou možností, jak tento problém řešit, plastická chirurgie.

Thermo ultra radiofrekvence je nová neinvazivní (nechirurgická) technologie, která využívá radiofrekvenční tepelnou energii ke stimulaci tvorby kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco vrchní části kůže jsou ochlazovány. Thermo ultra radiofrekvence zpevňuje a vypíná pokožku. Zároveň spouští tělu vlastní mechanismus produkce kolagenu, který je zodpovědný za pevnost a mladistvý vzhled pokožky. Thermo ultra radiofrekvence tak využívá přirozené regenerační schopnosti těla.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až třech měsících se ochablá kůže dále zpevňuje. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na obličeji a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutější. Thermo ultra radiofrekvence při vyšší teplotě stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 až 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, dolíčky a povislá kůže se zmenšují. Účinek zákroku trvá několik let v závislosti na stavu pokožky a procesu stárnutí pacienta.

Thermo ultra radiofrekvence je jediná neinvazivní technologie s účinky rovnocennými zákrokům estetické chirurgie. Vypíná a tvaruje pokožku během jediné aplikace bez anestezie, injekcí a doby rekonvalescence. Thermo ultra radiofrekvence oddaluje případnou potřebu faceliftu o 5-10 let.

Léčba akné a odstranění pigmentových skvrn - IPL ošetření

Terapie intenzivním pulzním světlem (IPL), tzv. fotofacializace, je způsob, jak zlepšit barvu a strukturu pleti bez chirurgického zákroku.


Intense pulsed light (IPL) je kosmetické ošetření pleti. Lidé ji mohou používat ke zmírnění známek stárnutí nebo k odstranění nežádoucích chloupků. Mezi další způsoby použití patří vyhlazení jizev, zesvětlení tmavších míst na kůži a zlepšení vzhledu pavoučích žilek.
IPL funguje podobně jako laserová terapie. Rozdíl je v tom, že laserová terapie poskytuje jednu vlnovou délku světelné energie, zatímco IPL poskytuje více vlnových délek. To znamená, že IPL dokáže ošetřit větší plochu kůže za kratší dobu než laserová terapie.


Léčba akné pomocí IPL - výrazné zlepšení pleti

Co je to akné?

Akné je závažný kosmetický problém. Vzniká v důsledku ucpání a zanícení vývodů mazových žláz a zanechává jizvy. Stav může být také zhoršen přítomností roztočů, kvasinek nebo bakterií.
Akné trápí nejen dospívající, ale ženy a muže všech generací. Pupínky i jizvy po nich mohou na svém nositeli zanechat i psychické následky. Začněte akné léčit v jeho počátečních stádiích.

Jak se provádí léčba akné pomocí IPL?

Bezbolestná, neinvazivní léčba akné IPL dosahuje vysokých výsledků po několika opakováních. Energie xenonového světla je absorbována pigmentem folikulů. Mazové žlázy se uvolní a obličej se může začít hojit.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Doporučujeme 4 - 6 ošetření během 21 - 28 dnů a poté podle potřeby.


Po ošetření může být akné zcela odstraněno nebo alespoň maximálně redukováno. Pro dlouhodobý účinek je nutné i nadále dodržovat správnou životosprávu v péči o pleť.

Počet aplikací 2 až 4

Doporučuje se opakovat 1x měsíčně

Délka aplikace 40 minut.

Jak se mám na zákrok připravit? Existují po ošetření nějaká omezení?

 • Při léčbě akné je vhodné vyhýbat se nezdravým a tučným potravinám.
 • Pokožka by neměla být před ošetřením opálená.
 • Po ošetření je nutné chránit se UV ochranou a vyvarovat se pobytu v sauně.
 • Pro dosažení maximálního účinku pokožku hydratujte a používejte čisticí mléka a pleťové vody bez alkoholu.Odstranění pigmentových skvrn - jemné, ale viditelné zlepšení

Co jsou pigmentové skvrny?

Pigmentové a stařecké skvrny vypadají jako nepravidelné nahnědlé skvrny na kůži a nejsou příliš lichotivé pro vzhled pokožky. Na jejich vzniku se podílejí především genetické dispozice a slunce, které nutí buňky produkovat kožní pigment jako ochranu před ultrafialovým zářením.
Pigmentové skvrny mohou vznikat také v důsledku spálení nebo zánětu kůže a užívání hormonální antikoncepce. Žádný zákrok dosud nedokázal odstranit pigmentové skvrny, které pronikají hlouběji do kůže. Zákrok však může výrazně zlepšit celkový vzhled pokožky a pigmentové skvrny alespoň zesvětlit.

Ošetření je bezbolestné!

Certifikováno

Jak se odstranění pigmentových skvrn provádí?

Intenzivní pulzní světlo (IPL) je účinným způsobem odstranění pigmentových skvrn. IPL dodává do ošetřované oblasti krátký světelný puls. Toto světlo je absorbováno barvivem v pigmentové skvrně, které je krátce zahřáto na teplotu přibližně 60°C a zničeno. IPL může účinně odstranit pigmentové skvrny především v horní části kůže, tj. sluneční skvrny.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme sadu 4 až 5 ošetření v intervalu jednoho měsíce.
Po ošetření pigmentová skvrna ztmavne. Tkáň pigmentové skvrny byla sice zničena, ale stále se nachází na stejném místě v horní vrstvě kůže. Tato vrstva se pak během 2-3 týdnů přirozeně zregeneruje a vytlačí odumřelou tkáň na povrch. Poté skvrna zcela zmizí a nezůstane po ní žádná stopa.

Počet aplikací 3 až 6

Doporučuje se opakovat 1x měsíčně

Délka aplikace 15 - 30 minut.

Jak se mám na zákrok připravit? Existují po ošetření nějaká omezení?

 • Ideální doba pro podstoupení zákroku je v zimních měsících, kdy příliš nesvítí slunce
 • Pro dosažení maximálního účinku by pokožka neměla být před ošetřením opálená
 • Po ošetření chraňte ošetřená místa krémem s ochranným UV faktorem (50)
 • Po ošetření se vyhněte návštěvě sauny a solárií

Které oblasti se ošetřují?

Pigmentové skvrny lze odstranit po celém těle.

Trvalé odstranění chloupků pomocí IPL

Trvalé odstranění chloupků pomocí revoluční technologie IPL (intenzivní pulzní světlo).


Trvalé odstranění chloupků

Co je to trvalá epilace?

Trvalé odstranění chloupků (někdy nesprávně označované jako depilace) se provádí pomocí revoluční technologie, která kombinuje intenzivní pulzní světlo s bipolární radiofrekvencí. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní a po několika opakováních vysoce účinné.

Jak to funguje?

Energie vycházející z xenonového světla je absorbována vlasovým pigmentem. Přenesená energie pak zničí kořínek a chloupek přestane růst.
Ošetření intenzivním pulzním světlem (IPL) zničí kořínek chloupku pouze v případě, že je chloupek ve fázi růstu. Pokud je chloupek v klidovém stavu, během ošetření vypadne. Protože však kořínek není narušen, doroste. Pro dosažení maximálních výsledků je proto třeba ošetření několikrát opakovat.

Zaručený úspěch

Výsledky trvalého odstranění chloupků závisí také na hormonální (ne)rovnováze klienta. Pokud však užíváte léky obsahující hormony, jako jsou antikoncepce, substituční přípravky nebo kortikosteroidy, nezoufejte. Několik návštěv navíc obvykle zaručí úspěch.

Jak trvalé odstranění chloupků funguje?

Samotný zákrok je velmi pohodlný a snadno snesitelný. Epilace jedné oblasti trvá přibližně 10-30 minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti.
Zákrok je bezbolestný - během ošetření ucítíte pouze lehké poklepávání. V aplikátoru IPL je zabudován chladicí systém, který aktivně ochlazuje bezprostřední okolí pokožky, aby ji chránil před teplem vycházejícím z hlavice IPL.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Epilace pulzním světlem je dlouhodobá až trvalá. V průměru se odstraní 85% chloupků. Ty zbývající jsou světlé, jemné a téměř neznatelné. Výsledek epilace proto stačí udržovat po určitou dobu.
První výsledky uvidíte již po první návštěvě. Během první návštěvy se nám podaří odstranit 30% zarůstajících chloupků. Proceduru doporučujeme provádět 7-10krát v měsíčních intervalech.

Počet aplikací 6 až 12

Doporučuje se opakovat 1x měsíčně

Délka aplikace 30 minut.

Jak se mám na zákrok připravit? Existují po ošetření nějaká omezení?

 • Pro větší účinnost ošetření nechte chloupky dorůst na 2 - 3 mm.
 • Po celou dobu ošetření chloupky nevytrhávejte, pouze je oholte.
 • Vyhněte se opalování na přirozeném slunci a v soláriu.
 • Naplánujte si ošetření - obvykle se provádí v období od září do června.
 • Po ošetření se aktivně chraňte před sluncem a používejte krém s ochranným faktorem 50+.

Jaké oblasti se ošetřují?

Trvalé odstranění chloupků provádíme pro následující oblasti:

 • horní ret, oblast mezi obočím, tváře, brada
 • podpaží
 • třísla, intimní oblasti
 • předloktí, ramena, paže nebo celé ruce
 • hýždě, lýtka, stehna nebo celé nohy
 • celá záda
 • mužské vousy

Plasma Zan - Neinvazivní blefaroplastika

Remodelace a omlazení pokožky obličeje a těla.


Technika Plasma Zan (Plazmové pero) spočívá ve vytvoření mikrovýboje, který způsobí smrštění kožních vláken, čímž dojde k remodelaci a omlazení pokožky obličeje a těla.

Procedura Plasma Zan není pouze omlazující. Může rozjasnit pohled, který je zatížen povislými víčky, ale může ukončit starosti každého, koho trápí jizvy po akné nebo jiné kožní nepravidelnosti, jako jsou například milia, bradavice, papilomy.

 • Neinvazivní blefaroplastika horního a dolního víčka
 • Odstranění žilek v obličeji
 • Odstranění kožních výrůstků jako např. milia, papilomy
 • Odstranění jizev po akné
 • Zmenšení/odstranění poúrazových jizev
 • Redukce/odstranění vrásek
 • Odstranění tetování a permanentního make-upu
 • Odstranění hyperpigmentace
 • Odstranění nezhoubných lézí (papilomů, bradavic, keratózy, fibromů, myelomu)
 • Jemné zvětšení horního rtu
 • Nechirurgický lifting obličeje, lifting krku
 • Regenerace pokožky
 • Lehký povrchový peeling

 

Přístrojová lymfodrenáž

Zlepšení funkce lymfatického systému a toku lymfy.


Co je přístrojová lymfodrenáž?

Přístrojová lymfatická masáž je účinná moderní jemná terapie lymfatického systému. Procedura se však používá také pro své relaxační a kosmetické účinky. Napomáhá celkové regeneraci organismu po úrazu, operaci nebo přetížení. Napomáhá detoxikaci organismu, zlepšení buněčného metabolismu, zvýšení fyzické kondice a imunity.

Jak přístrojová lymfodrenáž funguje?

Přístrojová lymfodrenáž využívá přerušovanou kompresi končetin. Tlakové vlny podporují lymfatický i cévní systém. Ošetření je bezbolestné a podle většiny klientů je příjemné. Tlak vyvíjený na končetiny způsobuje postupné uvolnění a pocit relaxace.
Lymfodrenáž je oblíbená u všech, kteří musí v práci dlouho stát nebo sedět, a také u aktivních sportovců. Je skvělou prevencí proti křečovým žilám a revmatickým otokům.

Doporučuje se opakovat 2-3 týdně

Ošetření je naprosto bezbolestné!

Certifikováno ministerstvem zdravotnictví ČR

Jak se mám na ošetření připravit? Existují po ošetření nějaká omezení?

 • Dodržujte optimální pitný režim, tedy 2 - 3 litry čisté vody bez bublinek a bylinné neslazené čaje.
 • Zvolte zdravou stravu s dostatkem zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků, luštěnin, libového masa a mléčných výrobků.
 • Cvičení zlepšuje výsledky léčby.
 • Doporučuje se střídavé sprchování teplou a studenou vodou.
 • Pečujte o pokožku speciálními krémy (např. břečťanovým gelem).
 • Po léčbě doporučujeme dočasně nosit kompresní legíny a punčochy.

Tělové zábaly

Tělové zábaly jsou velmi účinnou procedurou, která pomáhá formovat postavu a bojovat proti celulitidě.

Tělové zábaly se aplikují na místa, kde chceme zmenšit objem. Oblast aplikace se intenzivně zahřívá, čímž se stimuluje metabolismus, který podporuje odbourávání tuku a odstraňování přebytečné vody z tkání.

Doporučení: ideálně v kombinaci s termosaunou nebo přístrojovou lymfodrenáží.Lifting obličeje s aktivací lymfatického systému

Neinvazivní a velmi pohodlné přístrojové ošetření díky nejmodernější technologii.


Lifting obličeje s aktivací lymfatického systému

Odlíčení a tonizace pleti, aktivace lymfatického systému a lifting obličeje přístrojem, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, aplikace revoluční masky-zábalu na obličej obsahující vysoce koncentrované účinné látky: komplex bioaktivních růstových faktorů z rostlinné placenty BIO-Placenta, regenerační peptidy rybího kolagenu v Biopeptide Complex a oligosacharidy s liftingovým účinkem ve formě Phytodermina Lifting®. Hloubkově hydratuje, zpevňuje a stimuluje obnovu buněk. Následuje aplikace séra, očního krému a závěrečného pleťového krému. Metoda zaměřená na čištění pleti uvnitř i zvenčí, okysličení pleti, vyhlazuje pleť s viditelnými výsledky ihned po ošetření. Na rozdíl od běžného liftingu obličeje, který se provádí jako chirurgický zákrok, je náš lifting obličeje a krku neinvazivní a velmi pohodlný s okamžitě viditelnými výsledky.

 

Katalytická termolipolýza – termosauna essudativa

Chcete své pleti a celému tělu dopřát to nejlepší? Rádi pro vás připravíme komplexní program péče o tělo.


Chcete zredukovat tukové polštářky?
Chcete se zbavit celulitidy?

Pak je tu ošetření na principu termosauny – regulované sálání tepla, při kterém se rovnoměrně prohřívá celé tělo, s výjimkou hlavy a krku, a napomáhá tak nucenému pocení.

Termosauna funguje nejlépe při teplotě 44-60 °C. Potivost je až 2krát vyšší než v běžné sauně. Pocením spálíte až 600 kalorií za 40 minut, což odpovídá 5 km intenzivního běhu. Dále během zahřívání dochází k odstranění metabolických škodlivin, tuků a přebytečné vody

Ošetření v termosauně má vynikající výsledky a ty jsou patrné hned po prvním ošetření:

 • detoxikace organismu
 • úbytek tukové tkáně – odbourává a spaluje tukové zásoby
 • zrychluje tukový metabolismus
 • výrazně redukuje celulitidu
 • odvádí zbytečně zadržovanou vodu z tkání
 • redukuje otoky

Indikace:

 • zadržování přebytečné vody
 • otoky dolních končetin
 • zpomalení metabolismu tuků
 • ukládání tukových polštářků
 • celulitida
 • relaxace a psychické uvolněníOšetření trvá přibližně 1 hodinu.

Doporučuje se ošetření opakovat:

 • v 1. a 2. týdnu dvě ošetření týdně
 • v 3. a 4. týdnu postačí jedno ošetření týdně

K udržení dosažených výsledků doporučujeme jedno ošetření měsíčně.
Krém k domácímu ošetření používáme denně.

Bohužel ne všichni si mohou toto ošetření dopřát.

Kontraindikací je:

 • těhotenství
 • kojení
 • chemoterapie
 • biologická léčba
 • akutní záněty
 • onemocnění ledvin
 • kardiostimulátor
 • kovové kloubní náhrady
 • kožní prekancerózy
 • bércové vředy
 • akutní zánět žil

Tělové zábaly

Tělové zábaly jsou velmi účinnou procedurou, která pomáhá formovat postavu a bojovat proti celulitidě.

Tělové zábaly se aplikují na místa, kde chceme zmenšit objem. Oblast aplikace se intenzivně zahřívá, čímž se stimuluje metabolismus, který podporuje odbourávání tuku a odstraňování přebytečné vody z tkání.

Doporučení: ideálně v kombinaci s termosaunou nebo přístrojovou lymfodrenáží.

Rezervujte si termín ještě dnes:


Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, jakmile to bude možné, odpovíme Vám.


Vaši zprávu se nepodařilo odeslat, zkuste to později.

Multipolární radiofrekvence

Navraťte své pleti mládí a svěžest.

Multipolární radiofrekvence - Cell Renewal Clinic Hradec Králové

Multipolární radiofrekvence vytváří střídavý elektrický proud, který působí na povrch kůže. Proud se šíří povrchem kůže ve vysokofrekvenčních vlnách a vzniká teplo. Proud proniká povrchem kůže (max. 0,2 mm). Ošetření je bezpečné a neinvazivní. Radiofrekvence zahřívá pokožku, stimuluje kolagenová vlákna, redukuje mimické vrásky, obnovuje svěžest pokožky po slunění, odstraňuje známky povadlé kůže, vypíná kontury a redukuje dvojitou bradu.

Co je radiofrekvenční lifting obličeje?

Radiofrekvenční lifting obličeje je nejúčinnější způsob omlazení pleti bez použití skalpelu. Dodává pokožce pružnost, vyhlazuje vrásky a redukuje její ochablost a pokles. Vyhlazuje již existující vrásky.

Jak radiofrekvenční lifting funguje?

Radiofrekvenční liftingový přístroj využívá multipolární radiofrekvenční technologii, která kontrolovaně zahřívá pokožku. Zvýšený průtok krve, a tím i lepší okysličení pokožky, nastartuje a podpoří přirozené regenerační procesy a tvorbu nových kolagenových vláken . Kolagen je zodpovědný za pružnost pokožky.
Díky liftingu bude vaše pleť omlazená, čistší a vitálnější.

Ošetření 1 partie trvá 30-90 minut.

Doporučuje se opakovat 4 krát během prvního měsíce

Účinek omlazení postačí udržovací jednou měsíčně

Průběh ošetření

 • Před ošetřením s vámi vše probereme
 • Provedeme peeling vaší pokožky a naneseme aktivační olej, který intenzivně zvyšuje průnik radiofrekvenční energie do pokožky
 • Poté přijde na řadu nejdůležitější část procesu - radiofrekvenční lifting

Multipolární radiofrekvence - Cell Renewal Clinic Hradec Králové

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Nejlepší na naší technologii je, že přináší výsledky již po prvním sezení. Uvolněná pokožka se napne a zpevní, čímž přirozeně eliminuje nežádoucí vrásky.

Tip:
V případě, že se vám podaří vyčistit pokožku, můžete se obrátit s žádostí o pomoc: Naše praktické zkušenosti potvrdily, že pro dosažení maximálních výsledků je nejlepší absolvovat ošetření během prvního měsíce 4krát. Tím se masivně nastartují regenerační procesy. V následujících měsících postačí udržovací sezení jednou měsíčně.

Kde jinde můžete touto metodou omladit svou pleť?

Facelifting se provádí na obličeji, krku, horní části paží a dekoltu.

Vysoká frekvence (ozonizér + ultrazvuk + elektroporace)

Díky této jedinečné kombinaci několika technologií a působení argonu a neonu má výrazné účinky na pokožku, zejména na dezinfekci pleti, zvýšené působení účinných látek aplikovaného kosmetického přípravku a anti-aging, je účinnou prevencí problematické pleti (rozšířené žilky, pigmentace, dermatitida, akné). Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pokožky.

Vysoká frekvence (ozonizér + ultrazvuk + elektroporace) - Cell Renewal Clinic Hradec Králové

Indikace

 • Zvyšuje mikrocirkulaci, což vede ke zlepšení místního zásobení pokožky
 • Příznivě stimuluje elastické struktury- k dezinfekci pokožky a obnově pojivové tkáně (snižuje následky problematické pokožky, po hloubkovém čištění a invazivních technikách)
 • Zabraňuje tvorbě komedonů
 • Zabraňuje znečištění pórů
 • Urychluje regeneraci pokožky

Jak přístroj funguje?

Přístroj se používá k přímé a nepřímé elektroporaci - hloubkové stimulaci a inkorporaci (pronikání účinných látek) kosmetického přípravku. Vysoká frekvence vytváří vysoké vibrační vlny, které jsou přenášeny na pokožku prostřednictvím skleněného (elektroporačního) nástavce. Uvnitř elektroporačního nástavce jsou 2 plyny neon a argon. Vysokovibrační vlny se přeměňují na teplo a vytvářejí ozon, který má významné sterilizační a dezinfekční účinky.

Ultrazvukové proudy mají na pokožku blahodárný vliv. Obnovuje kompaktnost pokožky, vyrovnává její pružnost, úspěšně podporuje mikrocirkulaci, zajišťuje vhodné okysličení, stimuluje a zlepšuje pružnost pokožky a podporuje odplavování škodlivých látek. Ultrazvuk je vhodnou volbou v boji proti vráskám a následkům akné a problematické pleti. Dochází ke stimulaci pleti a prevenci kožních problémů. Úspěšně se uplatňuje při problémech s mastnou pletí, ke zlepšení hydratace pleti a ke snížení výskytu jemných linek a hlubokých vrásek. Ultrazvuk vytváří vysoké elektrické pole, a tím aktivuje proces exfoliace povrchu pokožky. Tento mechanismus podporuje okysličení a hydrataci pokožky, která je pak jemná a kompaktní.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

 • Redukce vrásek a ochabování, boj proti stárnutí
 • Prevence akné
 • Prevence pigmentace
 • Prevence křečových žil
 • Zajišťuje hloubkovou penetraci (pronikání účinných látek kosmetického přípravku do hlubokých vrstev pokožky)
Vysoká frekvence (ozonizér + ultrazvuk + elektroporace) - Cell Renewal Clinic Hradec Králové

Elektroporace

Je bezbolestná, neinvazivní metoda účinného vpravování účinných látek kosmetických přípravků.

Elektroporace - Cell Renewal Clinic Hradec Králové

Elektroporace neboli EP High Energy Super Pulse Perforation je bezbolestná, neinvazivní metoda účinného vpravování účinných látek kosmetických přípravků, která usnadňuje průnik aplikovaných složek kosmetických přípravků s většími molekulami.

Elektroporace neinvazivním způsobem zvyšuje prostupnost pokožky. Aplikované látky zvyšují účinnost působení. U některých účinných látek s většími molekulami není možné proniknout hlouběji, ale pomocí elektroporace i tyto látky s většími molekulami pronikají intenzivněji do pokožky (cca 0,2-0,5 mm). Elektroporace se používá při běžné kosmetické péči i jako specializovaná péče o pleť. V současné době je elektroporace ve spojení s hydrodermabrazí a kosmetickou radiofrekvencí považována za nejúčinnější ošetření pro regeneraci, stimulaci a prevenci stárnutí, vrásek a ochabování.

Elektroporace funguje na principu elektroporace střídavým proudem, kdy dochází k průběžné změně polarizace, po níž následuje dočasné narušení nepropustnosti.

Elektroporace je tedy bezbolestná, neinvazivní metoda účinnějšího a hlubšího průniku.

Elektroporace - Cell Renewal Clinic Hradec Králové

Jak u nás můžete platit?

Kromě hotovosti a kreditních karet můžete za naše služby platit také pomocí firemních benefitů Galerie Beta, Edenred a Sodexo.

Buďme v kontaktu

Cell Renewal Clinic zpracuje váš dotaz jako svůj oprávněný zájem. Dotaz případně celou konverzaci smažeme do 30 dní.
Na zpracování se podílí také ONEsolution s.r.o. IČO: 277 10 335.


Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, jakmile to bude možné, odpovíme Vám.

Vaši zprávu se nepodařilo odeslat, zkuste to později.